بررسی تفنگ پی سی پی ایرآرمز گالاهاد

برند Air Arms  نامی معتبر و پر طرفدار در میان دوست داران سلاح های بادی است. کارخانه انگلیسی تولید کننده محصولات این برند، تنوع گسترده ای از نظر ظاهری و فنی در تولیداتش لحاظ میکند. تفنگ پی سی پی ایر آرمز گالاهاد در طیف تفنگ های بولپاپ قرار میگیرد که بخاطر عملکرد بسیار قدرتمندش برای شکار و هدف زنی مناسب است. سلاح مذکور با داشتن وزن و ابعادی جمع و جور و چابک، در شرایط سخت بسیار کاربردی می باشد. کیفیت تولید آن به گونه ای می باشد که سالهای سال کار خواهد کرد.

مشخصات فنی تفنگ پی سی پی ایر آرمز گالاهاد

ساختار  شلیک پی سی پی این مدل، کیفیت و عملکرد بسیار سطح بالایی را به ثبت رسانده است. قدرت چشم گیر در کنار لگد و لرزش بسیار خفیف، آن را برای نشانه گیری های دقیق مناسب میکند.

توان خروجی 41 ژول در سطح قدرت های زیاد قرار میگیرد. قدرت تخریب تفنگ پی سی پی ایر آرمز گالاهاد برای تخریب اهداف مختلف کافی بوده و شکارچیان حرفه ای نیز میتوانند شکارهای کوچک، متوسط و نسبتا بزرگ جثه را با آن انجام دهند. از بی لگد بودن این اسلحه گفتیم، بد نیست به نتیجه این ویژگی هم اشاره کنیم. تسلط تیرانداز حین شلیک با آن عالی می باشد و میتواند در لحظه پرتاب گلوله نیز کنترل قنداق و لوله را در دست داشته باشد. همچنین، ریل نصب دوربین هم با خاصیت ضد شوکی که دارد، هدف گیری با وضوح عالی و بدون لرزش را انجام میدهد. برد موثر سلاح با سرعت اولیه ساچمه 305 متر بر ثانیه، جزو بیشترین بردها قرار گرفته و امکان انهدام اهداف متحرک را از فواصل چند ده متری فراهم میکند. اگر در شرایط بدون وزش باد و در محیط های سرپوشیده دست به شلیک ببرید، متوجه پتانسیل برد موثرش خواهید شد.

لوله رایفل تفنگ پی سی پی ایر آرمز گالاهاد اگرچه از نوع رایفل های معمولی است، اما امکان نصب سایلنسر بر آن وجود دارد. پس به راحتی میتوان این لوله را به یک لوله کم صدا و ساکت بدل کرد. تعادل و خان کشی درونش هم بر دقت پرتاب ساچمه ها تاثیر زیادی میگذارد. اسلحه 5.5 کالیبری مذکور، با داشتن یک سیلندر هوای استاندارد و مستحکم، میزان هوا را با حداکثر فشار 250 بار در خود جای میدهد. فرایند شارژ آن وقت زیادی از شما نمیگیرد و با یک پار پر کردنش، 50 شات را با نهایت قدرت میتوان شلیک نمود. مزیت اصلی این مدل در دقت فوق العاده اش است و بجز ساختار شلیک و لوله درجه یک، دیگر عاملی که این مزیت را ایجاد کرده، ماشه روان و حساس آن می باشد. انعطاف ماشه و دو مرحله ای بودنش برای شرکت در مسابقات حرفه ای بسیار کاربردی می باشد و در کسری از ثانیه میتوان بنا بر سرعت و مسیر حرکت اهداف، حساسیت ماشه را تغییر داد. گنجایش خشاب 10 تیره است. بصورت اهرم از بغل مسلح میگردد و بخاطر تعبیه شدن مانومتر بر روی سیلندر، میزان فشار هوا به فرد نشان داده میشود تا در موقع نیاز، توسط کوپل یا نازل شارژ آن را پر کند.

 

مشخصات ظاهری تفنگ بادی ایر آرمز گالاهاد

این اسلحه بولپاپ در حمل و نقل، تیراندازی در مسافت های دور از خانه، شرایط سخت آب و هوایی و همچنین، برای افرادی که توان جسمی زیادی ندارند، مدل بی نظیری محسوب میشود. طول کلی سلاح 79 سانتی متر، طول لوله اش 49 سانتی متر و وزن آن 3 کیلو 700 گرم است. در نتیجه ابعاد آن در مقایسه با عموم تفنگ های بولپاپ، متوسط بوده و اکثر تیراندازان از کاربری خوبش لذت خواهند برد. قنداق تامب هولی که از چوب گردوی سفت و مقاوم ساخته شده، مجهز به یک پد قنداق است که از ارتفاع و زاویه تنظیم میگردد. انعطافش در ارتفاع برای مطابقت با ارتفاع گردن تیرانداز و انعطافش در زاویه، برای چپ دستان و یا راست دستان کارامد می باشد.

 

تفنگ پی سی پی ایر آرمز گالاهاد مدل بولپاپ و قدرتمندی است که در بین تولیدات Air Arms پرستیژ بالایی دارد. ظاهر زیبا و بدنه ارگونومیک آن، سایز و کیفیت کار سیلندر، نحوه مسلح شدن سریع و آسان، ماشه و لوله درجه یکی که سرعت عمل و دقت کار تیرانداز را افزایش میدهند، جزو نقاط قوت آن به شمار می آیند. مکانیزم تنظیم شات آن از نوع فشار شکن بوده و به همین دلیل، پیوستگی در قدرت و برد تمام 50 گلوله ای که شلیک میکنید حسابی توجه مشتریان را به خودش جلب نموده و امتیاز کامل را از منتقدین کسب کرده است.

 

منبع: وبسایت Pyramidair

تاریخ ایجاد:شنبه 08 خرداد 1398
تعداد بازدید: 703
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
ابتدای صفحه