بررسی تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر

تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر سایلنت مدلی چوبی دارد که ویژگی هایی ممتازی را به رخ مشتریان کشانده است. این اسلحه که قنداقش از چوب راش درجه یک و با رنگ آمیزی و طراحی چشم گیری ساخته شده، به دلیل کم صدا بودن، برای کسانی که به هدف زنی داخل شهر و محیط های بسته علاقمندند بسیار عالی می باشد. این اسلحه به خاطر ابعادش در دسته تفنگ های بولپاپ قرار میگیرد و کیف مخصوص و کاملا مناسبی نیز به همراه دارد. سری بریکر، از بهترین و توسعه یافته ترین محصولات کرال است، برای آشنایی با این مدل از  سری بریکر ما همراه باشید.

مشخصات فنی تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر سایلنت

هدف زنی های گروهی، یکی از تفریحات جالب تیراندازان و یکی از بهترین تست ها برای بررسی فنی تفنگ های بادی است. به این صورت که گروهی از اهداف مختلف با رنگها و جنسهای متنوع، در فواصل دور و نزدیک چیده و به زدن آنها مشغول میشوید. تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر سایلنت، به دلیل داشتن توان خروجی 45 ژول، سرعت اولیه ساچمه 320 متر بر ثانیه و بسیاری از ویژگی ها که کار با آن را آسان و سریع کرده اند، در هدف زنی های گروهی عملکرد درخشانی از خود نشان میدهد. توان خروجی و سرعت اولیه ای که ذکر شد، عملا برای انهدام بسیاری از اهداف سخت، بزرگ و حتی متحرک در هدف زنی و تارگتینگ مناسب است. در شکار نیز، جثه اهداف اگر در محدوده کوچک تا متوسط باشد میتوانید با فاصله ای چند ده متری آن را مورد ضرب گلوله قرار بدهید.

اما چه ویژگی هایی باعث سریع و آسان بودن فرایند کار با تفنگ بادی کرال پانچر بریکر سایلنت شده اند؟ اولین دلیل، سیلندر هوای آن می باشد. این سیلندر فولادی، حداکثر هوایی که در خود نگاه میدارد 280 سی سی بوده و حداکثر فشار هوایش نیز 200 بار است. شارژ کردنش از زیر کپسول و با وصل کردن نازل به آن انجام میشود. یک مانومتر نیز در نوک کپسول، قسمت زیر لوله، قرار دارد تا فشار هوا را نشان بدهد. بنابراین، مکانی که کپسول تعبیه شده و جای گیری اجزای مختلف آن، سرعت فرایند شارژ کردن و چک کردن فشار هوا را راحت ساخته است. با هر بار شارژ کردن کپسول نیز 60 ساچمه را با قدرت و سرعت یکسان میتوان شلیک کرد. بدین ترتیب، زدن اهداف مختلف یکی پس از دیگری و در کمترین زمان ممکن عملی می باشد. ماشه دو مرحله ای بسیار حساس و دقیق که در هر مرحله نیز قابل تنظیم می باشد، قفل بسیار جالب و کاربردی ماشه، مکانیزم مسلح ساختن اهرم از بغل به واسطه یک میله کوتاه و نرم، پیچ تنظیم قدرت که هم هدف زنی را راحت تر ساخته و هم در هوای داخل سیلندر صرفه جویی میکند، همگی از دیگر عواملی هستند که کار با تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر سایلنت را حسابی راحت و سریع ساخته اند.

گنجایش ماشه آن 12 تیره بوده و پر کردن آن به خاطر طراحی استانداردش بدون دردسر صورت میگیرد.

لوله تمام شرود این اسلحه، صدای شلیک گلوله ها را کاملا پایین آورده و میتوانید در شلوغ ترین مکان ها، مثل پارک یا ساحل به هدف زنی بپردازید. حتی امکان شلیک در فضای بسته را نیز شرود بودن لوله مهیا کرده است. ضمنا، ساختار شلیک پی سی پی شوک یا لگد حاصل از شلیک را تماما از بین برده و تیراندازی با آن را جذاب کرده است. ریل Picatinni  هم بر روی تفنگ سوار شده تا بتوانید از دوربینی حرفه ای و با قدرت بزرگنمایی زیاد استفاده نمایید. این ریل بخوبی از لرزش تفنگ حین کار جلوگیری می نماید.

 

مشخصات ظاهری تفنگ بادی کرال پانچر بریکر سایلنت

همانطور که گفته شد، مهمترین تفاوت ظاهری این مدل با دیگر مدلهای بریکر، قنداق چوبی آن می باشد. این قنداق، هم وزن راحتی داشته و هم کاربری بسیار خوبی ایجاد میکند. قنداق تامب هول همیشه طرفداران گسترده ای در میان تیراندازان دارد. این قنداق هم بخاطر راحتی مخصوص قنداقهای تامب هول و البته، با ظاهر چوبی براق و خوش نقش و نگاری که دارد، از مزیت های مهم سلاح مذکور می باشد. پد قنداق و پد گونه، دو قطعه تاثیرگذاری هستند که تیراندازان را حسابی از خود راضی نگاه می دارند و این تفنگ نیز هر دو را بر روی خود جای داده است. شکل ارگونومیک دسته تفنگ و امکان نصب یک سطح برجسته بر کف سیلندر که کف دست دیگر رویش قرار میگیرد، از دیگر ویژگی هایی که هستند که امکان کارکردن با تفنگ بادی کرال پانچر بریکر سایلنت را بصورت طولانی مدت و بدون خستگی فراهم ساخته اند. زیر سیلندر و در قسمت بدنه تفنگ، یک محفظه مخصوص طراحی شده تا بتوانید خشاب اضافی را درونش قرار بدهید. طول کلی این اسلحه بولپاپ 73 سانتی متر و طول لوله اش 36 سانتی متر است. این سلاح وزنی در حدود 3 کیلو 200 گرم دارد.

 

تفنگ پی سی پی کرال پانچر بریکر سایلنت، بخاطر اندازه و ویژگی های فنی اش برای بسیاری یک تفنگ ایده آل خواهد بود. ساده و سریع بودن کار با این تفنگ، قدرت و سرعت خوب و دقت عالی پرتاب گلوله ها، بولپاپ بودن سلاح و قنداق تامب هول و دیگر ویژگی ها آن را به تفنگی درجه یک برای شکار، هدف زنی، تمرین و آموزش تیراندازی بدل کرده اند. ماشه اش بسیار نرم و دقیق کار میکند و سیلندرش جزو بهترینهاست. این مدل با تمام ویژگی ها و قابلیت های یک اسلحه حرفه ای، در کیفی زیبا و با قیمتی بسیار اقتصادی عرضه میشود و خرید آن، حتما یک معامله با ارزش خواهد بود.

 

ویدیو نقد و بررسی کرال پانچر بریکر

تاریخ ایجاد:شنبه 08 خرداد 1398
تعداد بازدید: 1132
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
ابتدای صفحه