در بازار تفنگ های بادی، تعداد زیادی از کمپانی ها و کارخانه های تولید اسلحه مشغول فعالیت هستند. به همین دلیل، این روزها اقیانوسی از مدل های مختلف وجود دارند. از شرق آسیا تا قلب اروپا، تعداد زیادی تولید کننده وجود دارند که هر ساله محصولات جدید خود را به بازار تزریق میکنند. از طرف دیگر، هر مشتری که قصد خرید یک اسلحه بادی را دارد، اول از همه دوست دارد بداند که چه محصولی برای نیازهایش مناسب تر می باشد. انجام دادن یک خرید خوب، هنگامیکه صورت میگیرد که فرد، اول اطلاعات مورد نیاز را بدست آورید و سپس از یک فروشنده معتبر و قابل اعتماد، خرید خود را انجام دهید.

یکی از اصلی ترین شرکت ها در عرصه فروش سلاح های بادی و تفنگ های پی سی پی «هانتینگ لند « به شمار می آید. این شرکت با اعضای جوان و پر انگیزه ای که دارد، دائما در حال رصد کردن تازه ترین تولیدات در سطح جهان است و سپس، بواسطه تحلیل ها و نتیجه گیری هایی که بدست می آورد، بهترین ها را برای بازار ایران انتخاب میکند.

از سال 95 که هانتینگ لند تاسیس شده تا به امروز، مشتریان زیادی از این مجموعه دست به خرید زده اند و رفته رفته با اضافه شدن تعداد مشتریان، حالا دیگر هانتینگ لند یک مرجع تخصصی و معتمد محسوب میشود.

ارائه دادن اطلاعات دست اول و تخصصی از تمام تفنگ های موجود، بررسی کردن هر سلاح از زوایای فنی و ظاهری و دادن امتیازهای کارشناسی به آنها، از جمله کمک هایی هستند که توسط کارشناسان این شرکت در جهت کمک به مشتریان در انجام یک خر ید خوب، ارائه میشوند.

حوزه فعالیت این شرکت علیرغم سایت اینترنتی پر بازدیدی که دارد، در سایر شبکه های اجتماعی نیز در جریان است. در هر کدام از این شبکه ها، بسته به ماهیت آن، ارائه اطلاعات مبتنی بر متن، فیلم، آموزش و بررسی صورت میگیرد و مطمئنا مهم ترین هدف، داشتن یک ارتباط مستمر و دو طرفه با مخاطبانش است. توصیه میکنیم که با اندکی صرف وقت، ابتدا یک نگاه کلی به محتواهای متنی و تصویری داخل سایت بیندازید. این کار، درک مناسبی از حجم اطلاعات به روز و مرجعی که برای هر کدام از آنها چندین ساعت کار صورت گرفته را شکل میدهد. سپس بنا بر نیازی که دارید و رشته مورد علاقه تان اعم از شکار یا هدف زنی و بر اساس میزان مهارت خود در این زمینه ها، بهترین ها را انتخاب کنید.

امکان ارسال محصولات برای دورترین نقاط کشور و همچنین، ضمانت در نظر گرفته شده برای آنها، نشان دهنده قرار داشتن رضایت مشتریان در صدر اولویت های شرکت هانتینگ لند است.

هدف ما معرفی اسلحه ها و محصولات جانبی آنها که این کار را در شفافیت کامل انجام میدهیم. در مرتبه دوم، تلاش میکنیم که آنها را به قیمتی مقرون به صرفه به دست مشتریانی از سرتاسر کشور برسانیم. و اما سومین هدف، ارتباط داشتن با شما عزیزان است که طبیعتا در بهبود و توسعه اهداف و کارکرد این مجموعه تاثیر به سزایی دارد.

شک نکنید که نظرات عمومی، کامنت های تخصصی و نقدهایی که به هانتینگ لنگ میکنید را ما هر روز مورد مطالعه قرار میدهیم و تلاش ها برای بهترین شدن و ارائه دادن بهترین خدمات، پیوسته ادامه دارد.

ابتدای صفحه